Bundan 3 yıl önceydi, 21 yaşındaydım ve Üniversite 2. sınıftaydım. Babam iyice rahatsızlanmaya başlamıştı, zaten hastalığından dolayı çalışamaz raporu almıştı ve devlet ona maaş bağlamıştı. Fakat verdikleri maaş ancak ilaç parasını karşılıyordu. Annemin de aldığı maaş ancak evin ihtiyaçlarına yetiyordu.

Ben çalışmak istediğimi söylüyordum, fakat annem de, babam da izin vermiyordu. (Sen okulunu bitir, bir işe gir, başka şeylerle uğraşma!) diye öğüt veriyorlardı sürekli bana. Ocak ayında babamın iyice rahatsızlanmasından sonra doktor kontrollerine iyice sık gitmeye başladık, doktorun verdiği ilaçlar da iyice fazlalaşmaya başladı. Önceki ilaçları bile ucu ucuna karşılarken, bunları almaya gücümüz yetmiyordu. Ben ise kara kara düşünüyordum, bu derslerime de yansımıştı. Derslere ruh gibi girip çıkıyordum, yerimde dersi dinliyor ve sonra da sessiz sedasız çıkıp eve geliyordum.

Ocak ayının ortalarında bir Cuma günüydü, Ankara’ya kar yağmaya başlamıştı. Okuldan çıktığımda kar şiddetli bir şekilde yağıyordu. Ben düşünceli bir şekilde durağa doğru gittim, fakat tam otobüse binecekken cebimde paramın kalmadığı aklıma geldi. (Yürümek varmış!) diyerek yola koyuldum, bir yandan da durumumuzu düşünüyordum. Bu arada yoldaki buzlanmadan dolayı beyaz bir Jeep hakimiyetini kaybetti ve kaldırıma çıktı. Araç, frene basıldığı halde kayarak üzerime doğru geliyordu. Heykel gibi dikilip kalmıştım öylece. Son anda aracın bana çarpacağının farkına varıp kaçamaya çalıştıysam da, aracın tamponu sağ bacağıma hafifçe çarptı.

Bu çarpmanın etkisiyle yere düşmemle toparlanıp kalkmam bir oldu. Bu arada Jeep birkaç metre ileride anca durabildi ve içinden bir kadın indi. Telaşla yanıma gelip, “Çok pardon ya, arabanın hakimiyetini kaybetttim. Bir şeyiniz yok ya?” dedi. “Yok birşeyim, iyiyim!” dedim. Üzerime yapışan karları temizleyip yoluma devam edecekken, kadın kolumdan tutarak, “Hadi binin arabaya, bacağınızı bir doktora gösterelim!” dedi. “Gerek yok hanımefendi, gerçekten iyim!” dedim. Fakat kadın koluma yapışmış, bırakmamakta ısrar ediyordu. En sonunda, “İyi, tamam!” dedim ve arabasına bindim. Lüks bir arabaydı, baştan aşağıya son model şeylerle döşenmişti içi de.

Kadın arabayı sürerken, “Ben Jale.” dedi. “Ben de Mehmet, memnun oldum.” dedim. Özel bir hastaneye götürüyordu beni, orda bir doktor arkadaşının olduğunu söyledi. Jale hanım ile sohbet etmeye başladık. Hastaneye varana kadar kadının neredeyse herşeyini öğrendim. 32 yaşındaydı. Babasının şirket sahibi olduğunu söyledi. Zengin kesimdendi yani. Hiç evlenmediğini söyledi. Bu detaya neden girdi anlamamıştım gerçi de. Hastaneye geldiğimizde direkt 2. kata çıktık. Bir odanın önüne geldik, Jale hanım kapıyı çalıp içeriye girdi.

Doktor, Jale hanımı görünce ayağa kalktı ve “Oo Jalecim, hoş geldin!” dedi. Doktor sonra benimle de el sıkıştı ve Jale hanıma, “Kim bu delikanlı? Yeni manitan mı?” dedi. Jale hanım başımızdan geçenleri anlattı. Doktor bey hemen beni sedyeye oturttu ve pantolonumun paçasını dizime kadar katladı. Diz kapağımın biraz altı morarmıştı. Elle birkaç muayne yaptı, “Acıyor mu?” diye sormayı da ihmal etmedi. Muaynesi bitince, “Önemli birşeyi yok, sadece çarpmadan dolayı biraz morarmış. Birkaç güne geçer!” dedi. Jale hanım doktor beyle biraz daha muhabbet ettikten sonra, teşekkür ederek hastaneden ayrıldık.

Tekrar arabaya binince, Jale hanım, “Şimdi bana geçiyoruz ve birşeyler içiyoruz!” dedi. Ben birşeyler söylemeden, “İtiraz istemiyorum!” dedi. Mecburen kabul etmek durumunda kaldım. Yarım saat sonra genelde zengin evlerinin bulunduğu bir siteye geldik. Arabayı bahçedeki özel garaja park etti ve indik arabadan. Teraslı, bahçesinde havuz olan dubleks bir ev vardı karşımda. Bu kadın gerçekten çok zengindi. İçeriye geçtik, beni salona oturttu ve “İçki içeriz değil mi?” dedi. Ben daha cevabımı vermeden, içki dolabından Viski şişesini alıp bardakları doldurmaya başladı. Bir kadehi bana verdi ve birini de kendi alarak tam karşıma oturdu. İki bacağını da altında toplayınca, giydiği tek parça elbisenin eteği iyice yukarıya toplantı.

Kadının bacaklarına bakmaktan konuşamıyordum. Bakımlı bir kadındı. Sapsarı saçları, bembeyaz teni muhteşem görünüyordu. Kadın 1.60 boylarındaydı, ama boyuna göre müthiş kalça ve göğüsleri vardı. Belki silikon belki doğaldı, ama vücut ölçüleri mükemmeldi. Konuşurken içkinin de etkisiyle açılmaya başlamıştım. Jale hanım suratıma baktı ve “Senin bir sorunun var galiba?” dedi. Aile mevzusu açılınca yüzüm düşmüştü. Jale hanım ne olduğunu sordu. “Babam çok kötü durumda, hasta ve ilaç masraflarını karşılayamıyoruz.” dedim. Jale hanım üzülmüştü. Fakat yalandan üzülmediğine yemin bile edebilirdim, çok içten bir kadındı. Genelde zengin insanları kibirli ve kendi çevresinden başka bir çevre ve insan olmadığını sanan kişiler olarak bilirdik, ama Jale hanım öyle değildi. Jale hanım çok farklıydı, zengin olsa bile, bir tarafında ‘Bizdenlik’ vardı.

Jale hanım elimi tuttu ve “İstersen sana yardım edebilirim!” dedi. “Yok, kimseden yardım istemiyorum. Ben hakkımla para kazanacağım!” dediğimde, Jale hanım saçımı okşayarak, “Biliyorum, sen hep gururlu bir insan olacaksın!” dedi. Biraz gözlerime baktı ve bir anda dudaklarıma yapıştı. O güne kadar çok az kadının elini tutmuş ve bırakın cinsel ilişkiye girmeyi, bir kadınla öpüşmemiş olan ben, bir anda kitlenmiş kalmıştım Jale hanımın karşısında. Jale hanım biliyordu bu durumları ve dudaklarımı hızlı hızlı öpmeye devam ediyordu. Ben ise karşısında kasım kasım kasılıyordum ve ne yapacağımı bilmez halde put gibi duruyordum. Jale hanım elini boynuma atarak okşamaya başladı ve dudaklarımı bırakarak kulağıma eğilip, “Rahat bırak kendini aşkım!” dedi.

Fısıldayarak, “Lütfen, yapmayalım.” dedim. Bu sözü genelde bir kadından duyarsınız böyle durumlarda, ama bu sefer benden çıkmıştı. Bunu ne kadar isteksiz söylediğimi anlamıştı ki, “Hişt, sessiz ol. Bu gece bizim gecemiz!” dedi ve tekrardan dudaklarıma yapıştı. Bu sefer yavaş yavaş öpmeye başladı ve kısa bir süre sonra dudaklarımı bırakarak boynuma indi. Boynumu yalıyordu adeta. İçimi fena bir zevk dalgası kaplamıştı. Ben de cesaretlenip, elimi turuncu tek parça elbisesinin üzerinden yarı açık göğüslerine attım.

Taş gibiydi göğüsleri, okşamaya başladım. Jale hanım açılmama sevinmişti, gülerek, “Hah şöyle ol, kadınlar sekste atılgan erkekleri severler!” dedi ve tekrardan boynuma yumuldu. Jale hanım kazağımı çıkartıp kenara atınca, yarı çıplak kaldım karşısında. Vücudum biraz yapılıydı. Eğilerek göğsümün üstüne ufak öpücükler kondurmaya başladı. Aldığım zevk iyice artmaya başlamıştı ve sikim kazık gibi olmuştu. Jale hanım vücudumu öpmeyi kısa kesti ve direkt pantolonuma indi. O kadar yavaş hareketlerle pantolonumu açmaya başladı ki, sanki tüm gece bizimdi. Veya Jale hanım öyle sanıyordu.

Sonunda diz kapağıma kadar indirdi pantolonumu. Boxerımı da aynı seviyeye kadar indirip, sikimi eline aldı. Sikimi okşarken, “Woaww, bu çok iyi!” dedi ve sikimi ağzına aldı. Dudakları sikime değdiği an sanki vücuduma elektrik verilmiş gibi titremeye başladım. Jale hanım yukardan aşağıya doğru, yavaş ve kendinden emin bir şekilde inmeye başladı. Hafif hafif ve narince yalıyordu sikimi. Bu arada telefonum çaldı, telefonumu çıkarttım, annem arıyordu. Hemen açtım ve “Alo Anne?” dedim. Jale hanım ise sikimi bırakmamış, aynı şekilde yalıyordu.

Hatta munzurluk olsun diye iyice hızlanmaya başladı ve ben aldığım zevkten Anneme zar zor cevap verebiliyordum. Jale hanım ise sikim ağzında gülmeye başlamıştı. Annem nerede olduğumu soruyordu, ben de, “Arkadaşın yanındayım Anne, ders notunu alıyorum, çok geç kalmadan gelirim!” dedim. Annem, “Bak yalan söyleyip bir yerde çalışmıyorsun değil mi?” dediğinde, “Ben sana yalan söyler miyim anacım?” dedim ve kapattım telefonu ve koltuğun üzerine attım. Jale hanım elimden tutarak kaldırdı ve “Hadi yatakodasına geçelim!” dedi.

O önde ben arkada gittik odasına. Elbisesinin askılarını omuzlarından çıkarınca, elbisesi üstünden düştü. Südyen yoktu, sadece kırmızı dantelli bir külot vardı. Fakat külot el kadardı, amını ve götünü tam kapatamamıştı. Ben o kusursuz vücudu izlerken, Jale hanım boynumdan tutarak kafamı göğüslerine yapıştırdı ve “Em onları aşkım!” dedi. Göğüslerinde sarkma yoktu, dimdik ve yuvarlaktı. Göğüs uçlarını ağzıma aldım ve emmeye başladım.

Jale hanım inliyordu, çok fazla göğüslerinde tutmadı beni, o da azmıştı ve işi esas kısıma getirmek istiyordu. Yatağa yattı, külotunu çıkartıp kenara attı ve “Hadi aşkım yala!” dedi. Pespembe amı karşımdaydı. 21 yaşındaydım ve bugüne kadar canlı olarak bir am görmemiştim, heyecandan kalbim gümbür gümbür çarpıyordu. Eğilip amını yalamaya başladım. Jale hanım ise o anda kopmuştu ve çığlıklar ata ata amını yalattırıyordu bana. Amını 10 dakika kadar yaladım. Tabii ki acemiydim, fakat dilimin amına değmesi bile onu çıldırtmıştı. Tahminimce uzun bir süredir seks yapmıyordu.

Ayağa kalktım ve ıslanmış amına sikimi dayadım, önce hafif hafif sikimin başını soktum. Seks hakkında hiçbir şey bilmediğimden, ne kadar narin olursam o kadar iyi seks yaparım düşüncesi kafamda dolanıyordu. Fakat benim kaplumbağa gibi ilerlemem Jale hanımın hoşuna gitmemişti, “Sen ne kadar yumuşak bir erkeksin, hızlansana biraz!” dedi. Bu laflar dokunmuştu bana ve daha yarısını bile sokmadığım sikimi bir anda amına kökledim. Kalın ve Türkiye ortalamasına göre uzun sayılacak bir sikim vardı. Aniden kökleyince Jale hanımın nefesi kesilmişti.

“Al, bunu mu istiyorsun orospu?” deyip hızlı hızlı pampalamaya başladım. Ben gibi terbiyeli ve böyle sözleri çok az kullanan birinden böyle bir laf çıkması gerçekten şaşırtıcıydı, fakat kendimi kontrol edemiyordum. Neredeyse belim çıkacaktı, fakat o sözlerden öyle bir hırslanmıştım ki, durmadan amına pompalıyordum. Boşalmak aklımın ucundan bile geçmemişti bu süre zarfında, yaklaşık 25 dakikaya yakın bir süredir sikiyordum Jale’yi ve Jale artık yorulmuştu bundan. Bir süre sonra boşalacağımı hissettim ve yavaşladım. Jale de farkına varmıştı bunun, “İçime boşalma sakın!” dedi. Amından çıktığımda, Jale de yataktan kalkıp önümde çöktü ve sikimi eline alarak yalamaya başladı. Sonra göğüslerine boşalttı tüm döllerimi. Göğüsleri döllerimden iyice beyazlaşmıştı.

Elimden tutarak, “Gel sikicim, banyoya girelim!” dedi. Banyoya girdik. Büyükçe küvet suyla dolarken, biz de yandaki duşun altına girdik yıkandık. Sonra küvetin içinde yarım saate yakın bir süre kaldık. Ilık su üzerimdeki tüm stresi almıştı. Sonra durulanıp küvetten çıktık. Kurulanırken Jale bana, “Sen giyin, aşağıya gel!” dedi ve kendisi çırılçıplak indi aşağıya. Ben de yatakodasına girdim ve kıyafetlerimi giydim. Tam çıkacakken yerde duran kırmızı dantelli külotunu gördüm. Alıp almamakta kararsız kaldım ve en sonunda eğilip aldım. Külotunun ağ kısmını burnuma götürdüm, halen taze am kokusu üzerindeydi. Külodu cebime sokuşturdum ve indim aşağıya.

Jale elinde parayla bekliyordu ve beni görünce ayağa kalktı. Çırılçıplak vücudu karşımdaydı. Elindeki parayı vererek, “Bu senin bugünkü hizmetinin karşılığı!” dedi. “Bunu kabul edemem!” dedim. Tam geri verecekken, Jale ufak bir tokat atarak, “Ne demek kabul edemem? Bugün sikişlerin en güzelini yaşattın bana, bu para senin hakkın!” dedi ve parayı elimden alıp cebime sokarken külotuna denk geldi. Cebimden külotunu çıkarttığında bir kahkaha attı ve “Bu benden hatıra mı?” dedi. Utanmıştım. Jale tekrardan parayla beraber külotunu cebime sıkıştırdı ve “İstediğin zaman gerçeği burada!” deyip amını avuçladı.

Ben artık gitmek için müsade istediğimde, “Bekle, seni bırakayım!” diyerek odasına çıktı, aynı kıyafeti giyip geldi. Arabasına bindik ve çıktık yola. Bizim mahalleye yaklaşırken, “Ben burada ineyim, şimdi mahallede dedikodu olmasın!” dedim. Jale gülümseyerek, “Sen çok iyi niyetli bir çocuksun, seninle tanıştığıma çok sevindim!” dedi. Telefonumu istedi, verdim. Telefonumdan kendi numarasını aradı. Kaydettikten sonra dudağımdan öptü, tekrar teşekkür etti. Arabadan indim ve evime doğru yürümeye başladım. Eve girmeden ben de onun numarasını kaydettim. Kendimden yaşça büyük bir kadınla seks yapmıştım ve karşılığında para almıştım. Kendimi Jigolo gibi hissediyordum…