Selam doslar ben bugun sizlere annem ile başımdan geçen bir olayı anlatıcam. Adım Arda lise son öğrencisi ve yeterince yakışıklı biriyim, bende sizler gibi seks hikayesi okuruyum ama böyle birşey yaşıyacağım aklımın ucundan bile geçmezdi.

Annem 34 yaşında minyon lakin göğüs bacakları dolgun kalçası oldukça kalkık ve uygar giyinen bir ingilizce öğretmeni üstelikte bizim okulda lakin hiçbir arkadaşım benim annem olduğunu bilmez.Annem le babam ben daha doğmadan evvela ayrılmışlar ve ben babamı tanımadan büyüdüm desem yalan olmamaktadır.
Günlerden pazartesiydi ilk üç ders annemin dersiydi derken annem geldi her zamanki gibi ders başlandı arka sıradaki arkadaşlarımın konuşması kulağıma geliyordu. sürekli annemin baçaklarından götünden ve memelerinden bahsediyorlardı kendimi tutuyor öteki seylerle kafamı dağıtmaya çalışıyordum.
Herneyse akşam eve geldiğimde annemle akşam yemeğine oturduk ve sohbet esnasında giyimine dikkat etmesini söyledim, oda ne oldugunu sordu bende anlatamadım durumu ben öyle istiyorum dedim, Annemde bak sen beyefendiye büyümüşte bana karışır olmuş diyerek cevap verdi.
Ertesi gün gene standart ingilizce dersimiz vardı annem sınıfa bir girdi adeta tüm sınıf hipnoz olmuş gibiydi annemin altında siyah dar ve diz üstü mini bir şort ve üzerindede beyaz gögüs dekolteli gömlek vardı annem adeta bir lolita gibiydi.Herneyse ders başladı gene bizimkiler sohbete başladılar annemin götüne bakarken adeta salyaları akıyordu derken kendimi tutmaya çalılşsamda arkadamdan dürterek bu kadını siken amma şanslıdır dediler. Kan beynime sıçramıştı ansızın yumruk attım ver birbirimize girdik annem ayırdı ve ikimizede tokat attı derken ben sinirle sınıftan çıktım direk eve gittim.
Akşam annem eve bir sinirle gelerek direkt duş aldı ve akşam yemeği masasında buluştuk ve bugunki davranışlarımın anlamını sordu. Bende kafi be diyerek anlatmaya başadım anlatmaya sınıftaki bütün erkeklerin senin götüne hayran herkez dersi değil senin götünü başını izliyor herkez seni sikmeyi düş ediyor dedikçe annem anlamsızca gülümsedi, ne gülüyorsun dediğimde sanane be hoşuma gitti belki diyerek cevap vermesi beni deliye cevirdi.
ansızın yemek yasasından kalktım ve annemin saçını elime doladım annem cığlıklar atıyor lakin ben sinirden duymuyordum sanki,birden yatak odasına fırlattım ve doğrudan donumu indirdim sikimi okşayarak kaldırdım gözleri yaşlı yatakta kaçmaya çalışan annemin elinden tutup zorla domalttım ve zorlaya zorlaya göt deliğine girdim bir yandan sikiyor bir yandanda sürekli götüne tokat atarak fahişe orospu diye bağırıyordum aniden çıkıp annemin yüzüne gözüne boşaldım ve doğrudan duşa girdim o günden sonra baya zaman konuşmasakta annem yavaş yavaş bana sokuluyor biliyorum o kadar sene yarraksızlıktan sonra benim yarrağımın tadı damadğında kaldı yine sikicem lakin önce biraz burnu sürtsün bir sonraki hikayemde görüşmek üzere sevgili ensest severler..