Selam ben 28 yaşında 4 yıldır evli bir biriyim. Anlatacağım hikaye bundan 5-6 ay önce gerçekleşti. O aralar benden 7-8 yaş büyük bacanağım neredeyse 3 günde bir bize geliyordu. Oturup muhabbet ediyor gırgır şamata yapıyorduk. Birkaç seferde işten geldiğimde bacanağım evde beni beklerken bulmuş ama hiç bi şeyden şüphelenmemiştim.

O gün iş çıkışı eve geldiğimde bacanağın ayakkabıları yine kapıdaydı. Anahtarımla kapıyı açıp içeri girdim salon mutfak ve balkon boştu. Nerede bunlar diye düşünürken yatak odasının aralanmış kapısından gelen sesler doğru yöneldim. Gördüğüm manzara karşısında şok olmuştum adeta. Bacanak eşimi öyle bir inletiyor öyle bir sikiyordu ki akıllara zarar. Zaten kendisi iri yarı bi rşey eşimde minyon tipli ufak tefek ama çok güzel bir vücuda sahiptir. Bacanak o iri yarrağı kökleye kökleye sokarken eşim iniltileri ve sesi duyulmasın diye kafasını yastığa gömmüş onun altında kıvranıyordu.

O derece sikişe dalmışlardı ki benim geliş saatimi bile unutmuşlardı anlayacağınız. Ben biraz durup sakinleşiyim derken sikimin kalktığını ve içimden tuhaf bir haz duyduğumu hissettim. Bu sikişi sonuna kadar seyretmeliydim ve evin öteki ucun gidip tlf sarıldım eşimi aradım tlf salondaydı çırılçıplak bir vaziyette salona gelip hemen telefonu eline aldı saate baktı eyvah yakalanacağız diye söylenip alo dedi. Bende aşkım çarşıda işim var bir arkadaşla buluşacağım. 11 e ancak gibi gelirim dedim.

Eşim derin bir ooh çekti ve tamam dedi. Evde kimse var mı? misafir falan dedim tabii ki oda eve gelmeyeyim diye yok dedi. Sonra bacanağa seslendi erkeğim rahat ol bizimki geç gelecek dedi. Oda sevinmişti bu habere. Eşime hayran hayran bakardı hep. Bense ihtimal vermezdim böyle bir şeye. Sonra eşim yine yatak odasına gitti bacanağım yavrum nerede kaldın bak kazık dikili seni bekliyor diyordu.

Kapıdan baktım bacanağım sırtüstü yatmış o ip iri sikini havaya dikmiş duruyordu. Eşim önce biraz krem aldı göt deliğine ovalaya ovalaya yedire yedire bolca sürdü. Sonra bacanağın üzerine çıkıp yavaş yavaş sikine oturup alıştıra alıştıra içine almaya başladı. İnildemeye aah oooh demeye başlamıştı. O koca siki götüne sığdırmak kolay değildi acı acı inliyor ama onun üzerinde yavaş yavaş hoplamaya devam ediyordu.

Bu sırada bacanağım fena gaza gelmeye başlamıştı. Yattığı yerden doğrulup sikini o daracık delikten hiç çıkarmadan eşimi bir çırpıda yatağa yüzüstü kapatmıştı. İçimden işte şimdi yandın yavrum diyordum. Bacanağım öyle bir hışımla gelip gitmeye başladı ki eşimin arkasında eşim kafasını yatağa gömüyor adeta tırnaklarıyla çarşafları parçalıyordu. Eşim arkasına giren sikin acısından terden sucuk olmuş adeta bitmişti ama bacanak onun götünü parçalarcasına sikmeye devam ediyordu.

Eşim yeter bittim hadi erkeğim gel gel diye inliyorken bizim bacanak iyice roketlemiş ve döllerini eşimin götünün derinliklerine bırakmıştı. Eşimin arkasından çekilip yatağa uzandığında eşimin göt deliği hala mağara gibi açık duruyordu. Eşimse baygın gibi yatakta öylece uzanıp kalmıştı. Bense sessizce evden çıkıp gittim.