Slm 31 Seks Hikayeleri okuycuları arkadaşlar. Bu olay 1997 yazında oldu. Askerliğimi Anadolunun küçük bir vilayetinde yaptım. Santral operatörüydüm ve oranın karıları askere inanılmaz düşkündü, günde 5-6 karı kızla görüşürdüm. Birgün santralde otururken bir arkadaş bir numara verdi, çevirdim, arkadaşa attım. Kadın telefonu kapatıp kendi aradı, ben bağladım konuştular. Daha sonra gecenin ilerleyen saatlerinde kadın tekrar beni aradı, tanışmak istedi, tanıştık. İlk bir ay telefonda sürekli, günde en az 2 saat olmak üzere fırsat buldukça konuşuyorduk. İsmi Mihriban’mış, tabi sonra bunun sahte ismi olduğunu öğrendim.

Beni birgün evine davet etti, tabi ben köy dışında biryerde pek bulunmadığımdan, birazda içine kapanık olduğumdan, o gün akşama kadar elimi bile sürmedim. Daha sonra onun ne kaşar bir orospu olduğunu arkadaşlardan öğrendim, nerdeyse tugayda onu tanımayan yok gibi birşeymiş. Tabi bunu öğrendiğimde ilk çarşı iznimde onu aradım. Vaktinin olmadığını, 15-20 dakikaya çıkacağını söyledi. Ben de, “5 dakikaya ordayım!” deyip, telefonu kapatıp, çarşıdan bir taksiye bindim, doğru bunun evine gittim. Bu beni kapıda üzerinde eşofmanlarla karşıladı. Beni buyur edip, “Ben üstümü değiştirecem!” deyip banyoya gitti. Evde iki küçük çocuğu vardı. Ben su içme bahanesiyle salondan çıktım, direk banyoya gittim…

Bu ilkten biraz afalladı, ama amcığını tutup okşamaya başlayınca yelkenler suya indi, “Fazla vaktim yok!” deyip domaldı. Ben ilk başta mor götdeliğine sürdüm, ama o, “Çok kalın, alamam, neolur önden sok!” dedi. Ben içerde çocukların olmasından dolayı fazla ses çıkmasın diye amına bir hamlede soktum. Sokmaz olaydım, bir bağırdı bu, “Hayvan, yavaş soksana!” diye, kulağım çınladı. Ama ben 15 dakika bunu o pozisyonda pompaladım. Artık bunda derman kalmamıştı, dizleri elektriğe tutulmuş gibi titriyordu. Gerçi bende de derman kalmamıştı, “Korunuyorum!” demesiyle, bütün döllerimi amının içine boşalttım ve hemen çıktım gittim.

Akşam aradı konuştuk. Bu bana, “Ben böyle yarrak yemedim daha, halen amımın acısından duramıyom! Bacak aramda sanki halen bir kazma sapı var sanki!” diye bana dert yanıyordu. Daha sonra teskere alana dek görüşme fırsatımız olmadı Mihribanla. Ama ne am vardı karıda, tam sikime göre, kılıf gibi sarıyordu!