Sinemaya gitmiştim ve gay filmi izlemek istiyordum o zaman herkes hatırlamaz porno sinemalar vardı 3 film birden diye orda izleyecektim sinemaya girişte yakışıklı bir genç gördüm pürüzsüz gibi suratı vardı O bir yere oturduğunda ben de arkasından gittim ve yanına oturdum sonra bacaklarımı onun bacaklarına doğru sürtmeye başladım o da bana sesini çıkarmadı ardından elimle bacaklarını okşamaya başladım yine sesini çıkarmıyordu ve sonunda sikini avuçlayıverdim. O da aleti çıkardı benim elime verdi tahminen 20 santim kadar vardı ben de eğilip sikini ağzıma aldım ve sakso çekmeye başladım o da benim sikimi ellemek istiyordu ve ben de sikimi çıkarıp onun eline verdim bir o benim sikimi ağzına aldı bir ben onun sikini ağzıma aldımGay Sex Hikayeleri

Biz onunla deli gibi emişiyorduk ve onun yarak kazık gibi olmuştu adeta benim ki de aynen öyleydi tahminen filmin ortasına kadar birbirimizin sikini emip durduk sonra benim kulağıma dedi ki ben domalayım sende arkadan kökle nasıl olsa en arkadaydık ve bizim bölüm komple boştu kimse görmezdi ben de tamam dedim ve önüm de domaldı kılsız parlak bir götü vardı ben de sikimi tükrükleyip saldım yarağımı götüne önce yavaş yavaş sonra hızlanmaya başladım deli gibi sikiyordum götten onu ve bir müddet sonra götüne boşaldım sonra ona dedim ki ben de istiyorum benim de canım çekti sen de beni sikmelisin o da tamam dedi sen domal bu sefer ben geçtim domaldım delikanlı da öyle bir yarak vardı ki benim göte nasıl asıldıysa ağzımdan çıkacak sandım bağıracaktım nerdeyse ama bağıramıyordum o hızla hareket edip gelip gittikçe ben önünde zevkten kıvranıyordum adeta ve o iyice zevke gelmişti.Sex Hikaye

Ben ona boşalmadan çıkar dedim o da tam boşalacak ken çıkardı. O koca yarrak götüme gömüldü.Sert sert pompalamaya başladı. Bağırmayayım diye ağzımı iyice kapatıyordumÖyle fena sikiyordu ki, götüm parçalandı sandım. boşalsın istiyordum ama boşalmaya niyeti yoktu. Sikini götümden çıkardı. Boşaldın mı dedim. Hayır dedi. şimdi sen gir dedi. Ama benim sikim çoktan inmişti. O koca yarrağı yiyince iyice yumuşamıştı. Ben sikemem dedim. İyi ben devam edeyim dedi.

kalçalarımın üzerine oturur gibi götümü sikmeye başladı.10 dakka böyle sikti. sonra koltuğa geçtik. Koltuğa ters domalttı. kendisi ayakta arkadan soktu gene. götüm iyice alışmıştı sikine. sokunca rahatça girdi. İbne bak alıştın dedi. evet kocacım sik beni dedim. bu şekildede epey sikti. sonra sikini götümden çıkardı.

Sinema da sikmek ve sikilmek aslında hiç hayal ettiğim bir şey değildi ama benim için ayrı bir deneyim olmuştu ve bunu uzun süreler aklımda tuttum ama artık buraya yazmaya karar verdim içimde tutamıyorum birileriyle paylaşmak istiyorum.