Sürekli sayfanızda ki sex itiraflarını okuyorum, bir cesarettir yazmaya başladım umarım benim yorumum da onaylanır arkadaşlar, Öncelikler herkese kocaman Selamlar çok ama çok değerli ensest sex hikayeleri severler ben çanakkale’den Gökçe. 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Sizlerle paylaşmak istediğim harika bir hikayem var. Ben genç güzel ve seksi bir kızım seksiliğim her erkek nedeniyle epey bir dikkat çekiyordu. fakat bu erkeklerin arasına Abimin de gireceğini hiç düşünemezdim. Evet öz Abim benden fazlasıyla etkilenmiş ve seksiliğim karşısında karşı koyamamıştı. Olaylar bir anda gelişmişti. Abim benden etkilendiğini aşırı fazla dikkat çekici ediyordu. Ben bunu aşırı fazla önceden fark etmiştim ve en garip olanı da bu durum benim de hoşuma gidiyordu.
Bir gün Abim beni sinemaya götürdü ve benimle zaman geçirme bahanesi ile benimle bir şeyler yaşamak istediğini anlamıştım. öncelikle sinemaya gittik orada bana biraz yaklaşma atılımı yaptı bende müspet sinyaller verince rahatlayarak işini daha da hızlandırdı. Beni aldı ve bir otele götürdü öncesinde hiç bir şey söylemedi ama otel odasına geldiğimizde bana açık açık her şeyi itiraf etti. abi sex hikayesi Odaya girdik bende aşırı aşırı istekliydim ve Abimin o azmış halini görünce daha fazla isteğim artmıştı.

Abim odada yatağa yatar yatmaz elini göğüslerime attı ve sıkmaya başladı. Uzandığımız yatağın üstünde deli bu gibi sevişmeye başladık. Abim tecrübeli olacak ki çok iyi sevişiyor ve işini iyi biliyordu. Dimdik olan yarağını bir güzel okşamaya başladım. Göğüslerimi yalamaya başlayan Abim boş durmuyordu ve bir eliyle de amımı okşuyordu. Altında zevkten kıvranıyor ve çılgın oluyordum. bundan sonra ikimizde kıvama gelmiştik hatta ben bu zevke dayanamayarak birkaç defa boşalmıştı bile. Abim derhal bacaklarımı araladı ve benim tertemiz olan zevkten suyu akarak ıslanan amımı bir güzel okşayarak yarağımı sokmak için hazırlandı.

Ben bir an önce o koca yarağın amıma girmesini istiyordum. Birkaç sürtmeden sonra yavaş yavaş amım içine girmeye başlamıştı Abim. Ben inliyordum ve hepsini istediğimi söylüyordum. Abimle zevk inildemelerimiz yerini çığlıklara bıraktı ve on dakikalık bir sikişten sonra ikimizde boşaldık. aşırı rahatlamıştık ve çok fazla güzel bir zaman geçirmiştik. O günden sonra tüm hafta sonları otele giderek Abimle sikişmeye devam ettik. Ve bundan sonrada yaşayacağımız bütün aile içi sex hikayeleri ni anlatacağım sizlere takipte kalın..