Selam seks hikayesi okurları. Ben marmaristen eren yaşım 26  uzun boylu oldukça yakışıklı ve kaslıyım fazla uzatıp sizleri sıkmıyacam ve direk sex hikayeme geçicem.

Ablam yeni doğum yapmış olmasına ragmen tekrar gebeydi ve eniştem işinden dolayı sık bir şekilde yurt dışına çıkar ve ablamda evde yanlız kalırdı tabi bu hamile olana kadar böyleydi fakat hamile olduktan sonra eniştem cıkmamaya özen göstersede en sonunda çıkmıştı ve ablamıda bana emanet etmiş hem seninle yaznlız kalmamış olur hemde deniz havası tatil etkisi yapar diyerekten bana bırakıp yurt dışına çıkmıştı.
Ablam o kadar rahattı ki evin içinde iç çamaşırları ile dolaşır duştan çıkıp bornozla uzanırdı. Derken birgün yarrağım kalmış odada otururken birden ablam geldi kucağında ufak yeğenim onu karşımda başladı emzirmeye derken gözüm ablamın dolgun ve uçları şiş olan memelerindeydi. Remen iç geçiriyordum ve içimden vay be çocuk olup o göğüsleri doyasıya emmek varmış dedim fakat bunu dıştan söylemiş olmalıyım ki ablam birilerinin canı meme mi istemiş buyur dedi. Bende ablama bakarak emerim affetmem dedim.
Gel tabi canım benim dedi bende hemen yanına uzandım ve direk memelerini önce yaladım daha sonra emmeye başladım derken ablam konuya girdi hamile olduğundan dolayı yatak seks hayatı oldukça durgunmuş ve bende bunu fırsat bilerek renk katmak adına kalmış olan aletimi çıkartıp onun eline verdim ve istersen sende bunu emebilirsin dedim.
Derken ablam ağzına alarak oral seks yaptıktan sonra içine girmemi istedi bende hiç uzatmadan direk domalmış vaziyetteki ablamı inlete inlete defalarça boşalırcasına siktim. Artık eniştemin yurt dışı tatilllerini ikimizde dört gözle bekliyoruz. Ablam yeni doğum yaptı fakat yine hamile fakat bu sefer kimden dersiniz.