5 yıl öncesine kadar, bayilik sistemi ile çalışan bir firmanın, bayii müfettişleri olarak, 2 şer kişili, seyahatlerimiz olurdu. tabii bu seyahatlerin gündüzü, yoğun toplantı ve denetimler, geceleri ise, dilediğimiz yerde yemek ve konaklama lüksleri ile birbirini nötrlerdi. akdeniz de verdiğimiz bir konaklama molasında, bir kaç kez birlikte seyahat etme fırsatım olan, iş arkadaşımla akşam üzeri güzel bir yemek ve alkolle gevşemiş, iki ayrı yatağı olan odamıza çekilip, özel kanalları olan oda tv’sinden porno izlemeye karar vermiştik.
Farklı kanallar zaplayarak, peşpeşe oynayan filmler arasından güzel bir film seçmeye çalışıyorduk ki, arkadaşım bu iyi imiş diyerek bisex sahneler olan bir filmde karar kıldı. 1 kadın 2 erkeğin, cinsiyet farketmeksizin seviştiği bir filmdi. daha filmin henüz başlarında ikimizi de ateş basmıştı. önce üstümüz sonra altımızda ne varsa çıkarıp masturbasyonyapmaya başladık. ilginç olan 2 erkeğin sevişme ve sex sahneleri, ikimize de tahrik edici gelmişti. arkadaşım, duş almak üzere banyoya girdi ve epey çıkmadı, sonra bana sende duş alsana dediğinde bu gece özel bir şeylerin olacağını anlamış, bende banyoya girmiştim. banyo da küçük bir hortum ve yanında bir not duruyordu. “bununla anüsünü iyice yıka, su al ve boşalt, bende yaptım” diyordu. o zaman arkadaşımın bu geceye önceden hazırlandığını anladım ve dediğini yaptım, duş aldım, arkamı-önümü traşladım, çıktım. havlu ile oturan arkadaşım ben banyodan çıkınca havlusunu attı ve ayağa kalkarak yatakları birleştirdi. aleti benim kadar ve o da traşlıydı. birleşen yatağa uzanıp, biraz daha film seyrettik ve giderek heyecanı artan dokunuşlarla birbirimizi okşamaya, ters yatarak anüslerimizi açmaya başladık. o ne kadar deneyimliydi bilmiyordum ama bu tarihi fırsatı ilk olarak pasif yaşamak istiyordum. aletini okşamayı, emmeyi bırakmadan, kalçalarımı ağzına uzatarak bu isteğimi belli etmeye çalışıyordum ve sonunda çok beklemedim. ilk olacağını öğrenince, kendisi sırt üstü uzanıp, beni üzerine çekti.
Ben arkadaşımın penisi üzerine,anüsümü yavaş yavaş bırakırken,kadın bedeninde yeniden doğuyor gibiydim.arkadaşım,önceden alıp,komodinin üzerinde beklettiği kremi,aletine ve deliğime sürmemiş olsa,sanırım, çok acılı ve zor bir deneyim yaşardım.
ilk olmanın biraz çekingenliği ve deneyimsizliği ile,hala aletinin tamamını alamamış olmama rağmen vücuduma yayılan ateş dalgası ile, içimde art arda sarsıntılar yaşıyordum.birden o dakikalar süren sabır, ödülünü verdi ve anüsüm açılarak,almakta zorlandığı penisi buz üstünde kayar gibi içime bırakıverdi.aman tanrım o nasıl bir duyguydu.aletim hiç yokmuşçasına içime çekilmiş,memelerim uçları kabararak sızlamaya başlamıştı.sanki sadece ruhum değil,bedenimde bir değişime uğramıştı.
O harika mucizenin tamamı içimde ve benim kontrolümdeydi artık.bir süre ikimizde bekledik ve o alttan darbeler vururken ben çıkarmamaya dikkat ederek ucuna kadar çıkarıyor,sonra boylu boyunca içime alıyordum.alışkın olmadığım için dizlerim, çok yorulmuştu.üzerinden doğrularak uzaklaşıp,kendimi yatağa bırakıverdim.arkadaşım bacaklarımı aralayıp hafifçe geriye katlayarak dizlerinin üzerinde bana yaklaştı ve sıkıca kavradığı penisini,artık açılmış deliğime zahmetsizce yerleştiriverdi.şimdi, değişime uğrayan bedenim ne isterse onu yapmaya kararlı bir şekilde gözlerimi kapattım.arkadaşım ağırlığını vererek üzerime uzandı ve içimde gidip gelirken boynumu memelerimi de öpmeye başladı.aramızda sıkışıp kalan penisimin zevkten damladığını ve anüsümün defalarca anal orgazm yaşadığını hissediyor,zevkten çıldırıyordum.ansızın dudaklarıma yapıştığında hiç direnmedim,emmesine dilini sokmasına bile izin verdim.gittikçe hızlanan,kasıklarıma vurduğu darbeleri sertleşen arkadaşımın patlamak üzere olduğunu anladığımdan,fısıldayarak “içime boşal” iznii verdim.iyice temposu arttığında benim içimdeki anal volkanlarda patlamış,bu sıkıştırma ile daha fazla dayanamayıp,o da haykıraraak bana yetişircesine içimi doldurmuştu.penisini çıkarmadan öylece kaldık. sanki gerdeğe girmiştim…