Merhaba arkadaşlar, ben Berk, 35 yaşında, kendi işimin patronu, evli bir erkeğim. Karımla ilk tanışmamız çocukluğumuzda oldu. Güneyin incisi olan bir ilimizde aynı mahallenin çocuklarıydık. Aynı okula gitmemizin verdiği arkadaşlık durumu ile birbirimizi yakından tanıyorduk. Bu arada karımın adı Sinem’dir. Sinem ile lise son sınıfa kadar aynı okuldaydık. Çocuklukta başlayan arkadaşlığımız lise sona giderken sevgililik durumuna döndü.

Ergenliğin vermiş olduğu cinsel meraklar hem beni hem de Sinem’i etkilemeye başlamıştı. Sinem de benim kadar sekse merak duymaya başlamıştı. Her başbaşa kaldığımızda, konu sürekli sekse geliyor olmasına rağmen, en fazla çırılçıplak soyunup, birbirimizin vucudunu öpüp okşamaktan ve yalamaktan ileri gidemiyorduk.

Biz bununla yetinirken, anne ve babalarımızın odalarına çekildiklerinde doyumsuzca seks yaptıklarını bilmek ikimizi de sabırsızlandırıyordu. Geceleri onlar sikişirken kapılarını dinliyorduk. Yalnız kaldığımız günlerde ise birbirimize anne ve babalarımızın yaptığı seksleri anlatıyor ve çırılçıplak soyunup, birbirimizi elleyip, yalaşıyorduk.

Sinem birgün bana babasının yurtdışından getirdiği video kayıt cihazından bahsetti. Onların evde olmadıkları bir gün videoları birlikte incelediğimizde, annesi ile babasının yaptığı seksleri kaydetmiş olduklarını gördük. Videoları izledikçe ikimiz de müthiş azdık. Sinem o videolarda babasının nasıl annesini götten siktiğini görünce, benim de kendisini götünden sikmemi istedi. O gün ilk defa Sinem’i götten sikmiş oldum. Sonraki tüm sevişmelerimizde hep götten sikiş yapar olduk. Sinem artık tam bir anal seks hastası olmuştu ve götten sikilmediği gün azgınlıktan kuduruyordu…

Üniversite sınav sonuçlarımız geldiği zaman ben İstanbul’u, Sinem ise İzmir’i kazanmıştı. Üniversiteye ayrı şehirlerde gidiyor olmamız ikimiz için de kötü olmuştu. Sinem ile üniversite süresince sadece tatillerde biraraya gelebilmiştik. Mezun olduktan sonra da nişanlandık. Daha sonra da aynı evde yaşamaya başladık. Nasıl olsa yakında evleneceğimiz için artık sınırsızca ve doyasıya seks yapabilecektik. Fakat Sinem’e o kadar yalvarmama rağmen amdan vermiyordu. Götten verirken de hep bir tedirginlik vardı. Defalarca nedenini sormama rağmen söylemiyordu.

Birgün sevişirken Sinem’e sert çıkışıp, anlatmazsa nişanı bozup ondan ayrılacağımı söyledim. Sinem ise, “Anlatırsam da benden ayrılırsın!” dedi. Ben ayrılmayacağıma dair yemin edince anlattı. Üniversite zamanında beraber olmadığımız dönemde azgınlığına yenik düşüp, okuldan Cenk isminde bir arkadaşı ile götten sikişmiş. Bir sonraki buluşmalarında Cenk Sinem’i amdan da sikip kızlığını bozmuş. Ama olay burda bitmiyordu. Daha sonra Cenk’in vasıtasıyla Sinem birçok erkekle seks yapmış…

Bana bunları anlattıkça, Sinem’e kızgınlık duymak yerine tarif edilmez bir zevk almaya başlamıştım. O gün Sinem ile hayatımızın en ateşli sikişmesini yaşadık. Kaç kişinin ortak olduğunu bilmediğim amını ve götünü sikip haşat ettim. O günden sonra seks konusunda daha rahat olma kararı aldık. Fakat bir süre sonra ikimiz de işi çığrından çıkarttık. Artık gün içinde ayrı ayrı takılıp, tanımadığımız kişiler ile seks yapıyor, geceleri de sadece ikimiz sikişiyorduk. Evlendikten sonra da evimize çiftler almaya başladık.

Şu an ikimiz de hayatımızdan çok memnunuz!