Kaynak : Karımın OrospuluğuKomşumuz Songül ile eşim çok iyi arkadaş olmuştu. Ama eşim Adapazarı’ndan gelen yarı köylü kızı, Songül ise İstanbul zillisi idi. Songül 19, eşim 22, ben 25 yaşlarındaydık. Songül hafif irice, iri göğüslü, iri kalçalı, tombul yanaklı, kahküllü, âşık olduğum nefis bir kızdı. Eşim Seray ise köy kapalılığından İstanbul şartlarına uyum sağlamaya çalışan yarı açık, ufak tefek, minyon, ufak göğüslü, ince belli, küçük yüzlü, beyaz süt bacaklı güzel sayılabilecek bir bayandı. Songül’le samimi olduğundan bu yana oldukça değişmişti. Ortaokul mezunu idi. Köyün güzellerinden sayılırdı. Nazlı yetiştiği için şımarıktı ve oldukça rahattı. Rahat olduğu için köyün çoğu çocukları ile rahatça konuştuğundan köyün çoğu gençleri ona âşıktı. Oda az zilli değildi hani. Güzelliğini kullanmasını, göstermesini iyi biliyordu. Eh devamlı da manitaları değişiyordu. O köye düğüne gittiğimde daracık bluzundan dikliği belli olan göğüsleri, kalçalarına yapışmış daracık maksi eteğinden kalıp gibi ortaya çıkıpta alın beni yiyin der gibi fışkıran göt yarmalarının çukurluğunun belli olması yüzünden .
O nefis göte siki kalkmayan erkek yok gibiydi düğünde. İşte bende o siki kalkan erkeklerden biriydim. Onu gördüğüm an aşık olmuştum. Kimseye belli etmeden köydeki akraba kızlarına o kızı bana ayarlamalarını istedim. İlk başlarda sana yaramaz gibi laflar ettilerse de ısrarım karşısında ona haber ulaştırdılar. O da bana iş verdi. Sonra köylü gençlerin yutkunan, yiyecekmiş gibi bakışları altında onla evlendim. Yatakta öyle müthiş ateşli ve seksiydi ki sanki değme bir orospu idi. Müthiş sevişiyor her pozisyonu uyguluyordu. Hele bir sakso çekişi vardı ki üff sormayın yani. Bana bakire gelmişti ama daha onunla evleneceğimi bilmeden o köydeki arkadaşlardan bazıları bana onun ne saksocu olduğunu anlatmışlardı. Benim umurumda değildi. Evlenmeden önce isterse köyün bütün gençleri sikse onu gene de alacaktım. Ama bana bakire gelmişti. Zaten onla daha ilk buluşmamızda bana demişti o köyün zilli kızlarından sayıldığını ve iyi düşünmem gerektiğini söylemişti. Doğruluğu nedeniyle daha çok sevmiştim onu. Şimdi ise en yakın arkadaşı Songül’dü işte.
Songül nefis bir kızdı ama müthişte orospu idi. Tekin değildi. Çok açıktı. Manitası vardı. Fırsat buldular mı arada bir evlerine gidip Songül’ün amına kordu manitası, kız da ballandırarak bunu karıma anlatırdı. Yok bugün iki vurdu yok bugün üç vurdu yok bugün dört vurdu diye. Sonra da sevgilisi varken yok mahalle bakkalının, yok tuhafiyecinin yok bilmem kimin onu nasıl siktiğini ballandıra ballandıra karıma anlatabiliyordu. Öyle bir anlatırdı ki eşim bile iştahlanırdı yani. Birde eşime hiç değilse evde açık olmasını kocasına seksi kıyafetlerle görünmesi gerektiğini anlattı. Seray bunları bana anlatınca bende Seraya bak Songül’ü pek sevdim. Tam kafamdaki bayan. Sonra onun dediklerini yapmanı da isterim dedim.
Bir akşam üstü eve geldiğimde kapıyı Songül açtı. Kolsuz bir fanila ve kot bir mini etek giymişti. O kadar güzeldi ki anında dimdik olmuştum. Gel içeri dedi bana. Ben de içeri girerken Seray nerede dedim. O da gülerek o kadar özledin mi gel hele deyip içeri girmemi sağladı. Karşıma geçti. Oturmuştum. O da oturup ta bir bacak bacak üstüne attı ki kırmızı puanlı külotu bile ortaya çıkmıştı. O arada içerden sesler geldi. İlk an tanımadım benim köylü güzeli karım bir mini etek giymiş bir askılı dar tişört giymiş, bir boyanmış ve gözlük takmıştı ki üff deme gitsin. Ona kız bu ne hal dedim. O da Songül’e sor beni o hazırladı sana dedi. Bende aferin kıza. Bir kadının bir erkeği nasıl baştan çıkaracağını biliyor dedim. Songül’de ayol bunla baştan mı çıkılır sadece dekolte kıyafet o kadar dedi. Bende yani bu kıyafet erkeği baştan çıkarmaz mı dedim. O da gülerek ee ne var ki bunda. Ben nişanlımla üstsüz plaja gidiyoruz. Nişanlım oralı olmuyor, hele Seray ablayı görse kesin etkilenmez bile dedi. Olur, mu öyle şey dedim. O da deneyelim isterseniz yarın nişanlımla size gelelim eğer nişanlım etkilensin bana ne istersen yap dedi. Öyle bir dedi ki benim ne isteyeceğim belli idi. Tamam lan dedim. Eşimde ayol ben sana karşı giyinmiştim başkasına utanırım dedi. Songül’de ayol ne utanacan ki kocan yanında, genç güzel bir bayansın işte, güzelliğini saklanmaktan utanılır mı dedi. Ben de Songül haklı dedim. Songül gittikten sonra o gece Seray’la müthiş bir seks gecesi yaşamıştık. O da bana sahiden beni başka erkeğe gösterecek misin dedi. Ben de öyle güzel yerlerini neden saklayayım ki dedim. Nasıl olsa köyünde gören görmüştü burada bir adam güzel bir köylü kızı görse dedim. O da kocacım senin bu kadar pezevenk ruhlu olduğunu bilmiyordum dedi. Ben de ona bende senin ne orospu olduğunu bilmiyordum, Songül’e takıldıkça gittikçe orospulaşıyorsun ve bu da benim çok hoşuma gidiyor dedim. O da ya başkalarının da hoşuna giderse dedi. Gitsin, ben karımı hiçbir şeyini saklamayan orospu olarak görmek istiyorum dedim.oda sen istedikten sonra benimde beğenilmek hoşuma gider dedim.
O günü iple çektik. Önce Songül geldi. Sonra nişanlısı. Damadın elleri yiyecek ve içki doluydu. Yemeye içmeye başladık. O arada hanımlar yatak odasına gittiler. Önce Songül geldi süper minisini giymiş harika bacaklarını ortaya çıkarmıştı. Hafif eğildiğinde ufacık külotu görülüyordu. Kıvıra kıvıra bana bak hayatım bugün burada dağıtacağız eğleneceğiz biz zilli kızlar grubu sizi yaşatacağız ona göre var mısınız dedi. Ona gülerek sana hayır demek mümkün değil kız dedim. O da ben senin hanımını meğer köylü kızı diye efendi, derli toplu bir aile kızı olarak bilirdim meğer ne fındık kıranmış dedi. Nişanlısı yutkunarak ne fındığı kırdı ki dedi. Songül’de aa bak kocası orada ona sorsana sonra bak bana da öyle koca lazım haa dedi. O da nasıl deyince Songül’de Seray abla kocasına rahatlıkla anlatmış dedi. Adam neyi deyince o da Seray abla köyün en iyi kızlarından biri. Çünkü köyün çoğu bekar erkeklerine kalite kontrolü yapıp saksafon çalmış sonrada kim bilir nasılmış ki kocasını tercih etti. Gençte vaavvv diye yutkundu. O sırada Seray içeri girdi. üfff ne kız olmuştu yaa. Çok bol süper mini etek giymiş, askılı memelerini ortaya çıkaran bluzunu yine giymişti. Bluzundan memelerinin sütyensiz olduğu belli oluyordu. Gözünü bana dikmiş benden tepki bekliyordu. Bir içim su idi. Songül ee bu kadar bakışmanız yeter hadi Seray ablamın çaldığı saksoların şerefine deyip kadehlerimizi kaldırttı. İçerken karımı tüm güzelliği ile başkasının yanında seyrediyordum. Songül bizi yere halıya oturtarak müzik eşliğinde oynamaya başladı. Seray’ı da çağırıp yaa abla gelsene erkekleri biraz eğlendirelim dedi. O gelmeyince tuttu elinden yanımıza çekti. Sonra müziğin değişmesi yüzünden discoya başladı. Karıma da hadi hadi dedi ve o da oynamaya başladı. Biz oturduğumuz yerde önümüzde duran iki zilli kızın kıvırdıkça külotuna kadar açılan nefis bacaklarını seyrediyorduk. Karımın külotu arkadan götünün aralarına girerek ip gibi olmuştu harika götü yabancı bir erkekle birlikte seyrediyordum. Müthiş bir şeydi. Sonra Songül beni dansa kaldırınca damatta karımla dansa kalktı.
Ben Songül’e sokulup yapışınca o da bana kulağıma bakıyorum bizden oldukça etkilenmişsin dedi. Bende nasıl anladın ki deyince o da gülerek elini aşağı atıp dimdik olmuş sikimi kavradı bak bu bana mı yoksa karına mı kalktı dedi. Ben de o zaten bildiğim biri aslında sana kalktı dedim. O da karında aslında çok güzel çok çekici bir kadın çokta seksi dedi. Ben belindeki elimi kalçasına doğru indirip götünü avuçlarken aslında senin elinden geçen bütün kadınlar seksi olur dedim. O arada karımda Songül’ün nişanlısı aydının kollarında idi. Oldukçada samimi idiler. Songül bana nişanlım etkilendi mi ne dersin dedi. Bende etkilenmez mi karımın bütün malını mülkünü ortaya döktün dedim. O da ayol karının çaldığı saksolarla köy gençlerini nasıl mutlu ettiğini siz anlattınız yani. Bırak ta birazda nişanlımı mutlu etsin dedi. Bende aaa olur mu o zaman bekardı dedim. O da ayol evli olması daha iyi ya kontrolün de olur işte dedi. Hem kaybedersem ne istersen yapacaktın bana dedi. Bende benim senden ne isteyeceğimi iyi bilirsin dedim. O da bak ben bekarım senin Seray ablama verdiğin sınır kadar var dedi. Yanıyordum deli olmuştum. Çok nefis bir kadındı. Vücudu vücuduma yapışmış yumuşaklığı sıcaklığı beni eritmişti Serayı pek düşünecek halde değildim. Seray’ı serbest bıraktım nişanlına da karışmayacağım dedim. O da o zamanda Seray ablada bana karışmayacak dedi. Tuttum iri memelerini avuçladım. Elimin birini eteğinin belinden içeri soktum. Amını avuçladım. Songül bana hayatım bakıyorum çok hızlısın ama Seray abla ne kadarsa o kadar alacaktın benden onu görmeden bırakmam dedi. Bende bana ne yaa nişanlına oğlum karımı okşa mı diyeceğim yani dedim. O da gülerek nişanlısına döndü, nasıl Seray ablayı fıstık gibi bulmuş eğleniyorsun değil mi dedi. Sonra da ama kocası senin için çok beceriksiz erkek dedi. O da neden deyince Songül gülerek nasıl olacak Seray bütün köyün gençlerini idare etti. Bir senden mi sakınacak dedi.
Adam yutkundu sahi mi dedi. Bana baktı bende gülerek aslında ben seni bekliyordum Seraya ne yaparsan aynısını Songül’e yapacağım diye anlaşmıştık dedim. O da öpmek var mı dedi. Ben de eee genç bir hanım işte mutlu edip zevk vermelisin tabi bunun içinde öpmek te vardır dedim. Sağol deyip karımın dudaklarına yumuldu. Seray bir şey demeye fırsat bulamadan elini eteğin içine atıp külotunu sıyırdı. Ona sevgilim buna gerek yok dedi. Bende Songül’ünkini çıkardım. Karımın amını avuçladı. Karım belini geri attı, ürperdi. Amına evlendikten sonra ilk yabancı erkek eli değiyordu. Adam sikini çıkarıp karımın eline verdi. Onu belinden tutup yukarı kaldırdı. Kucağına getirdi amcığını sikinin üstüne getirtip oturttu. Songül ise ohh karını sikiyor karını sikiyor dedi. Ben de ohh artık bende seni sikeceğim dedim. Duvara dayadım onu, eteğini yukarı kaldırdım sikim zaten Songül’ün elindeydi. Duvarda bacak arasına girdim. Bir bacağını belime doladı amı ayrıldı ve sikimi o harika amdan içeri geçirdim. Hayalimdeki kızı sikiyordum. Harika bir şeydi. Ben Songül’ün amının derinliklerine patlarken aynı şeyde karımın amının derinliklerinde meydana geliyordu herif patlayıp ta karımın üstünden kalkarken bana abi harika karınız varmış dedi. Bende gururla eee öyledir benim karım dedim.