Merhaba ensest hikaye severler, ben Ümit. Kendimden bahsetmek gerekirse 175 boyunda, 75 kilo sarışın, 25 yaşında bir gencim. Çevrem bana yakışıklısın der hep. Sanırım biraz yakışılklıyım.
   Kızkardeşim Ümran ise 15 yaşında bu sene liseye başlamış bir kız. Ümran 160 boylarında 50 kilo falan, sarışın, küçük çıkık kalçaları ve ufak göğüsleri olan bir lolita.
   Kendisi çok hareketli, spora gidiyor okulda. Bu sene volleybola yazıldı. Hareketli olduğu kadarda kaşar bir kız. Zaten çok güzel olduğu için bütün erkekler çıkma teklifi etmiştir kesin. Ümran açık giyinmeyi ve dar giyinmeyi sever. Okula giderken eteğini hep yukarı çeker. Zaten 15 yaşındaki bir kızın bacakları pürüzsüz olur. Eteğide çekince tam bir liseli fahişe oluyor.
Be im Ümran’a karşı ilgim liseye geçince başladı. Minicik giydiği etek, arkadaşlarla buluşacağım diye kısa şort,etek yada dar pantolonlar giydiğinden beri. Kalçaları küçük ama güzel görünüyordu. Hele o dapdar taytını giyince aklımın kaçmaması mucize.
   Birgün okuldan eve geldi ve hemen odasına gitti. Birkaç dakika sonra çıktı ve gözlerim faltsşı gibi açıldı. Altına dapdar bir şort, üzerinede siyah tişört giymişti. Eşofman üstünüde giyerken “Abi ben çıkıyorum, okulda volleybol antrenmanımız var. Birkaç saate gelirim.” dedi. Bende “Bu şekildemi gidiceksin okula” dedim. “Evet abi. Hoca bunları istiyor okulda. Hem orada giyip çıkartmak zor oluyor. Okul yakın zaten hemen giderim.” dedi. “İyi madem” diyebildim. Arkasını döndüğünde götünün inanılmaz bir şekilde güzel olduğunu birkez daha anladım. Sanırım içinde kilot yoktu. Hele ki ayakkabısını bağlamak için eğildiğinde kabak gibi götü gözümün önündeydi.
   O gidince farkettim ki sikim taş gibi olmuş. Hemen odamıza gittim ve çekmeceleri karıştırmaya başladım. Bir tane ipli kilodunu buldum ve evde kimsenin olmaması rahatlığıyla 31 çekmeye başladım. Kilodunu sikime iyice bastırdım ve gözlerimi kapayıp devam ettim. Boşalmak üzereydim ki bir anda kapı açıldı ve Ümran karşımda öylece bakakaldı. Çıkış kapısı koridorun sonunda olduğundan haliyle kapı sesini duymamışım. Birkaç saniye bakıştık kaldık. Sessizliği Ümran bozdu “Abi, ne yapıyorsun sen? O benim kilotum mu?” bunları söylerken kaşları çatılmış, elindeki çantayı yere atmıştı. “Sen niye geldin, gitmemişmiydin” “Benim niye geldiğim önemli değil, sen ne yapıyorsun burda, ve sikinin üzerindeki kilodumla? Bana cevap ver abi?” Ümran’ın ağzından dökülen her kelimede benim beynimden aşağıya kaynar sular dökülüyordu. “Üzerini bile toparlamıyorsun, ne biçim insansın sen be” dedi. Evet heyecandan sikim dışarıda kalmıştı. Tabi üzerinde kızkardeşimin kilodu sallanıyordu. “Bak Ümran herşeyi açıklayabilirim.” dedim. “Neyi açıklıycaksın ki herşey ortada beni düşünerek mastürbasyon yapıyorsun. Kimbilir ne şekilde siktiğini hayal ediyordun beni” Oda artık açık açık konuşuyordu ve artık benimde açık olma vaktim gelmişti. “Evet Ümran seni düşünüyordum. 25 yaşındayım ve ne bir sevgilim nede siktiğim bir kız oldu ve bu abazalık beni bu duruma kadar getirdi. Tamam böyle olmaması gerekiyordu ama oldu artık ne yapalım. Şimdi senden özür diliyorum tamammı? Birdaha böyle birşey olmayacak” Kaşları biraz daha düzeldi, sanırım öfkesi biraz geçmişti. Yanıma yanaştı ve elimi tuttu. “Tamam abi seni anlıyorum.” Odadan çıkıyordum ki “Sakın bu olanlardan annem ve babamın haberi olmasın, tamam mı?” Başını yukarı aşağı salladı. Bu arada hafif gülümsüyordu. Sanırım hoşunada gitmişti. Akşam yemeğine oturduk. Yemeği uerken Ümran hep benim yüzüme bakıp duruyordu. Arada bir gülüyor, masanın altından bacağıma tepiyordu. Bende manasızca “Ne” der gibi el yüz hareketi yapıyordum. Yemeği yedikten sonra sofra taoparlanırken Ümran yanıma yanıma yanaşıyor, götünü koluma değirip duruyordu. Önümde eğiliyor, daracık taytından içindeki kilodu belli pluyprdu. Sanırım beni azdırmaya çalışıyordu.
   Saat biraz daha geç olunca yatmaya gittim. Beş dakika sonra Ümran geldi odaya
 Karşımda soyunmaya başladı. Ve geceliğini giydi. “Sen ne yapmaya çalışıyorsun?” diye sordum. Baştan anlamamazlığa geldi ama açık açık anlatınca anladı. “Abi sende amma azgınmışsın ya! Her şeyide öyle anlama” dedi. Aklı sıra benle oyun oynuyordu. “Bak kızım, ufak bir hatadır oldu ve bunun için senden özür diledim. Sende uzatmasan iyi olur. Bu şekilde biryere varamazsın.” dedim. “Annemle babam duyarsa görürsün” dedi. Sanırım beni tehdit ediyordu. “Sen beni tehditmi ediyorsun?” “Hayır etmiyorum” dedi. “Ne istiyorsun o zaman” dedim. Oda bana “Yanında yatmak” dedi. Tabi bunu derken gülümsüyordu ve alt dudağını ısırdı. “İyi gel yat bakalım” dedim. Yattık ve bana arkasını döndü. Bende sikimi götüne dayadım. Ses çıkarmadı, bşraz daha bastırdım yine ses yok. Bu sefer ellerimle belinden tuttum ve götüne iyice bastırmaya başladım. Birkaç gitgel yaptım sikim kalkmıştı yine. “Abi ne yapıyorsun sen ya. Benimi sikeceksin” dedi. Anlamıyorum, hem kaşınıyor hem naz ediyor. Arkamı döndüm ve uyumaya çalıştım. Sanırım birkaç saat sonra uyumuşum.
   Sabah 07:00 de Ümran uyandırdı beni. “Hadi abi kalk işe geç kalıcaksın” dedi. Gözlerimi açtığımda Ümran üzerine dar gelen bir eşofman giymişti. Sanırım ilk dersi beden eğitimiydi. Arkasını döndüğünde kalçalarını sıkıca sarıyordu eşofman. Ve ben gece bu göte dayamıştım. Kafaya koymuştum artık, sikecektim.
   Kahvaltımızı yaptık Ümran okula ben işe koyulduk. İş yerinde aklıma başka birşey gelmedi. Sadece Ümran vardı aklımda. Onu nasıl sikerim? Nasıl arkadan dayarım? Hep bunları düşünüyordum.
   Akşam eve geldiğimde Ümrn okul eteğiyle oturuyordu. Bana “Hoşgeldin abii” diyip koşatak kucağıma atladı. Bacaklarını belime doladı ve yanağımdan öpmeye başladı. Düşmemesi için ancak kalçalarından tutmam gerekiyordu. Ve tutarsamda Ümran bundan rahatsız olmayacaktı. Bundan emindim. Hemen kalçalarına sarıdım ve o öperken bende karşılık verdim. Bir ara dudaklarımız denk geldi ama öpmedi. Kendini geri attı. Bende onu yere bıraktım.
   “Hayırdır, sen beni böyle karşılamazdın” “Niye karşılamayayım ki, sen benim abimsin” dedi ve gülmeye başladı. Bende neden güldüğünü sorunca, bana birşey sormak istediğini ama utandığını söyledi. Bende “Sorabilirsin. Niye utanıyorsun ki? Senin karşında daha fazla utanmış birisi var” dedim. “Tamam sorayım ama doğru söyliyceksin. Sözmü?” “Tamam söz” dedim. Ümran sormaya başladı. “Beni güzel buluyormusun?” bende “Tabiki de güzelsin. Baksana yaşıtlarına. Senin kadar tatlı bir kız varmı hiç çevrende?” dedim. “Sence dışarıdan başka birisi beni arzuluyormudur?” “Sanırım evet” dedim. “Pekii, bana hangi elbise daha çok yakışıyor sence?” dedi. Bende “Hangi bakımdan?” dedim. Ümran “Yani hangi elbise beni daha alımlı gösterir? Örneğin bu şekilde okul üniformammı? Yoksa şort yada mini etekmi? Yada ne bileyim dar kot, tayt gibi şeyler mi?” Bende ” Dar ve açık şeyler daha güzel gösteriyor. Mesela şort, dar mini etek” dedim. “Hmm, anladım. Bekle geliyorum” dedi ve odaya girdi.
   Bir süre sonra odadan çıktı ve üzerinde, okulda giydiği dar siyah volleybol şortu vardı. Üzerinde ise askılı dar beyaz bir tişört. Karşıma geçti ve şöyle bir etrafında döndü. “Nasıl? Yeterince güzel olmuşmuyum?” Bende “Gayet güzel ve tatlı bir kız olmuşsun, ama sen bunları neden yapıyorsun?” dedim. Amacı belliydi, beni başgan çıkartıp tahrik etmek. Çünkü arzulanmak hoşuna gidiyordu. Tam bu sırada kalçalarını sağa sola sallamaya başladı. Önümde resmen striptiz yapıyordu. Ve sonra yavsşça kucağıma otursu. Çok hafif ileri geri yapark sikimin üzerinde oynuyordu. Yüzü bana dönük değildi. Sonra başını bana doğru çevirdi, dudakları dudaklarımın hemen önünde duruyordu. Kolunu omzumada atarak “Sende gayet yakışıklı birisisin. Neden kız arkadaşın olmadı anlamıyorum. Yoksa” dedi ve pis pis sırıtmaya başladı. “Yoksa sen gay falanmısın?” İşte bunu söylememeliydin küçük fahişe. Beni kilodunla mastürbasyon yaparken yakalamadınmı? Demekki kızlardan hoşlanıyorum. Bu durumda gay olamam.
   Bir anda dudaklarına yumuldum ve deli gibi öpmeye başladım. Ümran’da karşılık veriyor oda boynumdan sıkıca asılıyordu. Kucağımdan indirdim üzerindeki askılı body yi çıkarttım. İçinde südyen yoktu. Memelerini emmeye, elimlede şortunun içinden amını karıştırmaya başladım. Hemen şortunu aşağıya indirdim ve yatağa yatırdım. Amını yalamaya başladım. Ümran çok zevk aldığı belliydi. Rahat beş dakika kadar yaladım. Omuzlarından tutup ayakları uzanık halde otutturdum. Sikimi çıkartıp ağzının dibine getirdim. Hiç tereddüt etmeden küçük ağzını açtı ve yalamaya başladı. O kadar güzel yalıyordu ki sanki kırk yıllık orospu. Boğazına kadar sokup bir müddet sonra çıkartoyor, ağzıyla ileri geri yaparken eliylede sikimi yuvarlıyor. Yani sikmesem bile bu sakso bana yeterdi. Ama sikecektim tabi. Ağzından çıkartıp sikmeye yelteniyordum ama güzel saksosunu bitirmesini beklemeye karar verdim. Çok kısa süre sonra ağzının içine volkan gibi patladım. Bir anda kendini geri attı. “Abi napıyorsun sen ya, boşalacağını söyleseydin ya” dedi. Bunları derken döllerim ağzının kenarından akıyordu. Sonra yutkundu ve bütün döllerimi yuttu. Dudağından taşanlarıda parmağının tersiyle sıyırıp onlarıda yuttu. Kesin daha önce sakso çekmişti bu kız. Artık tamamen inandım. 10-15 dakika oturduk, hiçbirşey konuşmadık. Ben bir sigara yaktım. Tam sigaramı içerken Ümran “Bir sigarada bana versene” dedi. “Sen sigaradamı içiyorsun?” dedim. “Amaan, ne olacak ki” dedi ve ağzımdaki sigaryı aldı. Aynı orospular gibi içiyordu. Çekip çekip yüzüme üflüyordu.
   Sigarasını bitirince sikimi tekrar okşamaya başladı. “Doymadın galiba” dedim. “Ne yaptık ki sanki. Doyurdunmu beni?” dedi. Evet Ümran biraz kaşar bir kız bunu kabul ediyorum, ama bu kadar azgın olduğunu bilmiyordum.
   Sikimi ağzına almaya başladı. Benim sikim yavaş yavaş kalktı tabi. “Bu sefer ağzıma boşalmak yok abi” dedi. Başımı olur anlamında salladım. Birkç dakika saksodan sonra önüme domaldı ve “Hadi gir götüme” dedi. “Sakın amıma girme bakireyim” diyede ekledi. Götünü yalamaya başladım. Dil darbeleriyle deli oluyordu. Alışsın diye bir parmağımı soktum ama tek parmağa alışıktı galiba. Hemen girdi. İki parmağıöla denedim oda girdi. Üçüncüyüde soktum, oda fazla zorlanmadı. Demekki götten baya bir çakmışlar kızkardeşime. Sikimi tüktükleyip yavaş yavaş sokmaya başladım. Hiç zorlanmadı göt deliği, lup diye aldı sikimi. “Götten siktirdinmi sen?” diye sordum. Sadece “Evet” dedi. “Belli, şu göte bak ne hale gelmiş. Kaç kere siktirdin?” dedim. “Saymadım, boşver onu sen işine bak” dedi. Orospuya bak, sayısını bile bilmiyor. Kaç kere siktirdi, kimler geçti bu götün üzerinden kim bilir. Çok fazla tepki vermiyordu ben pompalarken. Sadece gözlerini hafif kısmış, oh oh diyordu. Kısa bir süre o şekilde siktikten sonra göt deliğine boşaldım. Sikimi çıkaryınca 3-4 parmağım kadar genişlemişti göt deliği.
  Bir müddet öyle kaldı, döller götünden süzüldü birazı. Sonra şortunu ve tişörtünü giyip odadan çıkıyordu. “Ben banyoya gidiyorum” dedi.

Hikayenin ikinci serisi gelecek arkadaşlar. İkinci bölümde, kızkardeşimi başkalarıyla sikişirken nasıl yakaladım, bana niye kendini siktirdi, ve okuldaki hal ve hareketlerinş anlatacağım.