Ben askerlik yaparken kaza geçirdim ve gazi oldum. Tedavim devam ederken babam ikinci evliliğini yaptı. Seher hanım 45 yaşındaydi. Kızı mine 21 yaşında üniversite öğrencisiydi. Mine.170 boyunda balık etli güzel kızdı. Rehabilitasyon merkezine gidiyor fizik tedavi görüp geliyordum. Mine de evde hareketlerime yardımcı olurdu. Mine iyi anlaşıyorduk. Arada omuz ile sol koluma krem sürüp masaj yapardı. Sayesinde iyi toparladım. Harçlığını veriyor masraflarını ben karşılıyordum. Benim odama rahat girip çıkıyordu bende onun odasına girip çıkmaya başladım. Yaza doğruydu. Mineye istersen ikimiz tatile gidelim bizimkiler gelirse rahat edemeyiz dedim. Olur abi çok iyi olur babandan çekinirim dedi. Bende öyle düşündüm 6 ayda emeğin üstümde çok dedim ne emeği abi sorun değil dedi. Olmaz bundan sonra seninle ben ilgilenecem var mı istediğin dedim aslında var dedi. Söyle nedir dedim araba kullanmayı çok istiyorum dedi. Bende arabamı değiştirecektim madem öyle önce sana öğreteyim sonra değiştiririm dedim anlaştık. Orman yolunda yada çevre yolunda öğretiyordum elini tutuyor bacağını tutuyordum öğretirken iyice yakınlaştık. Bir sefer az kalsın kaza yapıyorduk çok korktu arabadan indirdim derin derin nefes almasını sağladım sonra sarıldım. Göğüs kafesini okşayarak rahatlattım böyle şeyler olur korkma dedim çok korktum panik oldum dedi korkma yanında ben varım dedim. İyiki sen varsın dedi. Eve geçtik benim odama geçip konuştuk. Bana yine masaj yaptı bu sefer bende ona yaptım tişörtünü çıkarıp hem omuzlarına hemde göğüs kafesine yaptım rahatlattim onu. Odasına geçeceği zaman gel tatil yapacağımız yere bakalım dedim. Olur dedi. Önce normal otellere baktık sonra süit ile balayı konsepti olanlara baktık. İki yerde süit bir yerde de balayı konsepti hoşumuza gitti. O gidince hemen rezervasyon yaptım. Sürpriz olsun istedim sonra ona tektaş yüzükte aldım. Okul bitti tatil hazırlıklarını yaptık. Yola çıkarken yüzü verdim parmağına tak soran olursa nişanlıyız dedim yüzük hoşuna gitti taktı. Önce Bodrum’da balayı konsepti olan otele gittik iki gün kaldık.

Birlikte uyuyup jakuziye giriyorduk. Romantik iki çift gibi takıldık. Muğla’ya geçerken abi çok iyi eğleniyoruz dedi. Abi yok unut seninle nişanlıyız aşkım diyeceksin dedim. Kenara çektim arabayı. Abi kardeş muhabbeti yapacaksan dönelim gidelim evimize dedim. Tamam ağız alışkanlığı demem sen nasıl istersen öyle olsun dedi. Saçından tutup dudaklarına yapıştım sonra da ona romantik ve huzur dolu tatil bizi bekliyor dedim yola devam ettim. Muğla’ya varınca otele geçtik süit oda tutmuştum. Üstümü indirdim baksir kaldı jakuziye geçtim sende gel deidm oda iç çamaşırı ile.geldi yanıma uzaninca sutyenini çıkardım. Güzel şeyler konuşup içtik sonra çırılçıplak yatakta uyuduk. Uyanınca dudaklarına yapıştım uyandırdım. Günaydın aşkım dedim oda günaydın aşkım dedi. Sonra ginip kahvaltı yapıp gezmeye çıktık iki sevgili gibi gezdik öpüştük. Otele dönünce çırılçıplak soyunup jakuzi keyfi yapıp uyuduk ertesi günü denizde yüzüp seviştik. Otele dönünce fizik tedavim uzun sürer seninde okulun var. Artık bu oyunu hep oynayalım dedim. Erkek arkadaşım.olsun istiyordum ama olmuyordu olur dedi. Senin erkek arkadaşın benim dedim seviştik. Sonra uyuduk. Ertesi gün otelden ayrılıp kuyumcuya gittik ona kolye ile bileklik aldım sevindi kuyumcu da öpüştük. Fethiyeye geçtik.

Otele yerleştik normalde tatil rezervasyonumuz burada bitiyordu madem oyun oynayacağız o zaman devam edelim dedim. Sarıldı teşekkür ederim dedi. Jakuziye geçip annesini aradık babamla da konuştuk.annesine kızın çok mutlu ve emin ellerde dedim. Belli bir haftadır arayıp sormuyorsunuz dedi. Babam dönünce nikâh kiyariz dedi. Mine biz evlenmeyecegiz eğleneceğiz dedi bana sarıldı. Konuşma bitince sevişmeye başladık. Mine seninim aşkım dedi. Yatağa geçtik sevişmeye başladık acemiliği hala üstündeydi. Her yerini yaladım amini yalayıp boşalttım. Oda benim yarrağımı yaladı. Boşalttı. Sonra amina yerleştirdim git gel yaparak siktim o çığlık atıyor ağlıyordu acıyor diye inliyordu. Sonra çıkarıp üstüne boşaldım kan geldi bakireligini almıştım. Kadınım oldun dedim. İlk evde masaj yaparken kollarında kendimi hayal ediyordum dedi. O gün hiç odadan çıkmadık yemekleri de odaya istedik. İki posta daha siktim. Sonra Ölüdeniz e gittik. Oradan kaşa geçtik. Yolda tenha yerde durduk denizde kayalıklarin arasında ilişkiye girdik. Yola çıktığımız da ağzına almaya başladı. Kenara çekip kayalıklarda amina yerleştirdim inlete inlete siktim. Tatil dönüşü benim odada yaşamaya başladık. Birgün ailecek içerken babam oğlum her gün her gün kendine yazık etme arada mola ver dedi. Üvey annem onlar genç bırak dedi. Babam bende iş yok diyorsun yani dedi. Tutup yere yatırdı dudaklarına yapıştı sevişerek üstünü parçalayarak soydu sonra şortunu indirip amina koydu sikti. Bana dönüp kadın milletine yüz vermeye gelmiyor kaşınıyor sonra dedi. Üvey annem sende şakadan anlamıyorsun dedi bundan sonra erkekliğime.laf etmezsin dedi. Bana dönüp oğlum kızı anası gibi olmasın şimdiden ağzını kapa dedi. Mineyi diz çökertip ağzına verdim sonra yerde yatan annesinin yanına yatırıp siktim. Babam haklısın yüz verilmez dedim. bundan sonra salonda ikinizi böyle yola getireceğiz dedi babam. Haftada iki gün içip salonda karılarımızı sikiyoruz. Mine annem köpek gibi pişman oldu dedi. Ee babamın damarına basmayacakti dedim. Haklısın dedi. İkisi bizim için seks oyuncağı oldu.