27 yaşında ve 2 senedir evli bir adamım. Bizim mahalle eski usul, herkesin birbirini bildiği türden. Ben de mahallenin ağır abisiyim diyebilirim. Yine de içimde enteresan tutkular var, inkâr edemem. Erkeklerden hoşlanmıyorum ama uzun zamandır bir travestiyle zaman geçirmek acaba nasıl bir histir? Bunu merak ediyordum. Mahallemden çok uzakta, beni asla kimsenin tanımayacağı bir yerde gittim bara, taktım koluma bir travesti… hem de o her zaman sevdiğim gibi iri, etine dolgun. Hatunun evine gittik, siktim tamam. Hatta çok da zevk aldım, yatak sohbeti ediyoruz. O sohbet ısrara döndü. Anlaşmamız sadece benim onu sikmem üzerineydi.

Travesti kalkan yarağı zorla köküne kadar ağzıma soktu. Nasıl ısrar ettiğini anlatamam. Siktir lan, diyebilir, yoluma devam edebilirim ama o an ne bilim demedim. İtiraf edeyim, sakso çekmek nasıl bir his? Bunu da merak ettim o an. Az önce ağzıma giren yarak bir türlü inmiyor. Güzel sakso çekemiyormuşum, bunu anladım. Zaten travesti de bunu bir, iki kere söyledi.

Uzandım ben. Beni siksin diye değil. Oysa yanıma sanki bana yerleştirmek için uzandı. Gülümsedim, olmaz ama yeter dedim ama yarak götüme değiyor bile. En azından sürtsün bari dedim ama aradan çok geçmedi, 10dk sonra yaklaşıp 23cm yarağın götüme oturduğunu büyük bir acıyla fark ettim. Beni köpek domaltır gibi domalttı, sikiyor ama nasıl. O an kendimi sıkıyorum. E bir yandan da orta parmağını ağzıma verdi, em diyor. Emiyorum. Her vurduğunda yarağı kendimden geçiriyorum. Bunca zaman çok karı siktim, çok çıtır inlettim ama hiçbir kadını ben böyle inletememiştim. Bir de kendime erkek derim, tüh benim erkekliğime diye düşünmedim dersem yalan olmaz.