Adim Mehmet.. 33 yaşındayım.. Komşumuz olan Sultan 45 yaşlarında çok büyük memeli, kocaman götlü ve kocasından çeşitli nedenlerle 7-8 yıl ayrı kalmış bir kadın.. Bir gün evde kimse yokken komşumuz Sultan zile basıp televizyonlarında sıkıntı olduğunu söyledi bende hemen tamam abla bakalım diyerek hemen kabul ettim. Evine gittik ben kumandayı elime alıp uyduyla uğraşmaya başladım.. Sultan arkamda olduğu için naptığını göremiyordum.. Arkamı döndüğümde Sultan üstündeki kazağı yukarı doğru sıyırmış toparlayıcı sütyenin her yerinden fışkıran memelerini okşuyordu..

Hadi Mehmet biliyorum sende beni istiyorsun beni her gördüğünde sikine bakıyorsun bende zaten yaraksızlıktan azdım söndür ateşimi dedi.. Bu çok ani olmuştu ama daha önceleri bir kaç defa zayıf girişimlerim olmuştu.. Uzatmamak adına oralara girmeye gerek yok.. Artık bende dayanamıyordum.. Buyuk memelerini yalamaya başladım.. Uzun zamandır sikişmediği için memeleri büyüklüğüne göre taş gibilerdi.. Yalaya yalaya şalvarına kadar geldim. Şalvarını indirdim ve Sultan gibi yari köylü bir kadından ummayacağım şekilde kırmızı renkli bir tanga ile karşılaştım.. Ben hayret ederken Sultan ne sandın kocam yok diye böyle şeylerden uzak kalacağımı mı sandın dedi.. Ve yatak odasına doğru geçtik yalayarak.. Orda bana kendi kendini siktiği takma yarakları ve bi iki tane daha kaliteli vibratörleri gösterdi.. Ve artık bunlar beni doyurmuyor bana canlı kanlı yarak lazım beni doyuracak ve sonunda ağzıma memelerime dölünü attıracak birisi lazım dedi.. Ben iyice azıştım.. Yatağa yatırıp Sultan’ın memelerinden başlayıp amına kadar yalamaya başladım..

Amını daha yeni traş etmiş hiç kıl yoktu ve özel olarakta hijyenik şekilde temizlenmişti.. Amı mükemmeldi.. Ve çok kabarmıştı.. Ben uzun süre onu yaladıktan sonra şimdi sıra bende dedi.. Ve boynumdan başlayıp yarağıma kadar geldi.. Sanki hiç yarak görmemiş gibi inanılmaz iştahla yalayıp sik beni dağıt amımı götümü hiç götümü siktirmedim ama çok azdım artık götten de istiyorum dedi.. Yarağımı ve taşaklarımı uzun uzun yaladı bende bu arada Sultan’ın amını okşuyordum ve daha sikimi yalarken boşaldı.. Yatağa yeniden yatırıp amının derinliklerine sikimi sokmaya başladım çok sıcaktı amı.. Müthiş zevk veriyordu bana.. Biraz bacakları omzumda siktikten sonra yarağımın üstüne otur dedim ve oturup zıplamaya başlayınca memeleri de zıp zıp zıplıyordu.. İnanılmaz zevk alıyordu.. Sok erkeğim sik beni bundan sonra sen sik beni yarağına kurban olurum diyordu.. Sikimi amından çıkardı daha buna doymadım deyip yeniden ağzına almaya başladı çok güzel yalıyordu.. Çok büyük zevk yaşatıyordu bana.. Domalmasını istedim derhal dedi..

Domalmış vaziyette amını sikerken sok sikini götüme dedi.. O kadar zevk almıştı ki amına girer gibi götüne de fazla zorlanmadan aldı yarağımı.. Yarım saate yakın sikiştikten sonra türbanını tak dedim hiç itiraz etmeden taktı.. Ağzını ve burnunu kapatacak şekilde kapan dedim ve ne dediysem harfiyen yaptım.. Şimdi başı türbanlı ağzı ve burnu kapalı sadece kara gözleri görünüyordu Sultan’ın.. Yarağımı eline verdim bende memelerini okşamaya başladım.. Hadi dedim beni boşalt ve bütün dölümü türbanına attır dedim.. O kadar sikişten sonra Sultan bana 31 çekmeye başladı kapalı hali beni iyice azdırdı ve 2-3 dakika içinde aşırı bir sarsılmayla tazyikli bir şekilde Sultan’ın türbanının üstüne attırmaya başladım..

Sultan da çok zevk alıyordu boşalmamdan.. Bir eliyle sikimi okşarken diğer eliyle amını sıvazlıyor ve erkeğim attır dölünü üstüme başıma o yerim ben onların hepsini beni böyle kimse sikmedi attır yiğidim diyordu.. Ve ben boşaldıktan sonra Sultan türbanını çıkarıp sikimin ucunda kalan döllerimi emmeye başladı.. Türbanına attırdığım dölleri de yalıyordu..

Ve Sultan’la bu sikişlerimiz 2 yıldır hala devam ediyor ve her seferinde bütün attırdığım dölleri yalayıp yutuyor…