Merhaba size yine başımdan geçen bir olayı sex video yazıyorum. Türbanlı kuzenim ile çok samimiyizdir.  Türbanlı olmasına rağmen bana karşı çok rahat davranıyordı. Onunla bir gün beraber trabzon da zigana dağına çıktık. Gezindik, piknik yaptık. Pazar günü olduğu için dağ çok kalabalıktı. Herkes yanına eşini sevgilisini almış sevişen ,oynaşan, gülen , söyleyen ve koşuşturanla etraf dolmuş taşmıştı ve kimse kimseyi görmüyordu. Kuzenim ister istemez bu olanları görüyordu ve etkileniyordu.Mangalımızı yaptık çayımızı içtik, gözüm hep kuzenimde idi, O da bunu fark ediyor fakat gözünü bir türlü çevreden alamıyordu. Bir ara yanıma oturdu ve konuşurken erkek arkadaşını olup olmadığını sordum. O da çekinerek olmadığını kimsenin ona arkadaşlık teklifi etmediğini falan söyledi. Bende ona alımlı ol etrafa göz gezdir ve olan bitenden haberin ol. Biraz açık ol dedim. O da benim karakterim bu ben etraftaki kişilerin yaptığını yapamam dedi.

Bende neden dedim utanırım yapamam dedi . Sonrasında gel ben sana yardım edeyim dedim , kabul etti. Önce dudağına ufak bir buse kondurdum. Hemen geri çekildi. Ne oldu dediğimde ulu orta yerde olmaz bizi görürler dedi. Bu sözü çok hoşuma gitti çünkü türbanlı kuzenim onu öpmemden değil görülmekten korkuyordu. Bende sen herkesi gördün ne değişti dediğimde sustu.

Şansımı Deneyip Öptüm

Dudağına bir öpücük daha kondurdum ve tepki gelmeyince dudağını emmeye başladım. Gözlerini kapatmış benim ne yapacağımı bekliyordu. Sonuç olarak kuzenimi yere yatırdım ve dudağını emiyor elbisesinin üzerinden göğüslerini okşuyordum . Kendisi ise yere uzanmış her şeyi ile bana teslim olmuştu. Elimi eteğinin altına attım kilodu ıslanmıştı. Amını elimle avucumun içine alıp sıkıp, okşuyordum. O ise altım da kıvranıyor deli oluyordu.

Onun elini tuttum ve benim aletin üzerine attım onun okşamasını istiyordum. O da benim aleti okşuyordu. Ama bu şekilde kuzenimi sikmek istemem doğru değildi. Çünkü yer olarak müsait değildi. Biraz bu şekilde devam ettik. Bu arada kuzenim kasılarak orgazma ulaştı. En azından bende boşalmak istiyordum ama o ortamda mümkün değildi. Ona bu kadarın yeterli olduğunu başka bir yerde ortamın müsait olduğu yerde devam ederiz dedim.

Kabul etti biraz daha oturduk konuştuk ve bu işi en kısa zamanda devam edelim dedim. Kuzenim tamam dedim. Toparlanmaya başladık. Akşam da olmak üzere idi. Eşyaları arabaya yerleştirdik yavaş yavaş aşağıya iniyorduk. Kuzenim elini sikime attı ve okşamaya başladı. Bende elimi bacağına attım ve okşuyordum elimi amının üzerine getirdim okşarken tamamen kendinden geçti benim siki neredeyse koparacaktı. Kuzenim bana dönerek artık benimle ilişkiye girmek istediğini, dayanamadığını söyledi.

Kendisi Sikilmek İstedi

Türbanlı kuzenim bunu söylerken tam bir afet gibiydi. Akşamda olmuştu artık. Sonrasında yol kıyılarında sote yer bulup arabayı oraya çektim. Ardından koltuğu geri yatırıp üzerimizdeki elbiseleri çıkardık onun üzerinde kilot ve sütyen kaldı. Hemen yumuldum göğüslerine öyle bir emiyorum ki sanki yerinden koparacağım. O da boş durmuyor benimkini okşuyordu. Onunla 69 pozisyonuna geçip benimkini de onun ağzına verdim. Onun hem amını hem de götünü yalayarak boşalttım.

Bir seferde ben onun ağzına boşaldım. Döllerimin hepsini yuttu. Sonrasında türbanlı kuzenim sikimi tekrar emerek eski halini aldırdı kendisi daha bakire olduğu için onu götünden sikmek istedim. Önümde domalttım, götünü ve sikimi tükürükleyerek götüne abandım. Bir türlü girmiyordu kendisi ise ciyak ciyak bağırıyordu. Götten alamayacaktı yarrağımı kendini çok sıkıyordu. Bende bana bakireliğini verir misin dedim. O anki azgınlıkla sana vermeyeceğimde kime vereceğim dedi.

Onu kaputun üzerine yatırdım ve amını yalamaya başladım. ve Dilimi amının derinliklerine doğru sokuyordum. Kuzenim delirmiş gibiydi, tam orgazma ulaşacakken sikimi tükürükledim. Ardından sikimin kafasını yavaş yavaş içeri itiyordum ve birden yüklenmemle birlikte kuzenimin bekaretini almıştım. Kuzenim deli gibi inliyordu. Sesini duyup birileri gelmesin diye ağzını kapattım. Amına pompalamaya başladım. Daracık, sıcacık amı sikimi resmen vakumluyordu.

Kuzenim çok kısa zaman içerisinde titreye titreye geldi. Ona öyle bir sokuyordum ki her sokuşumda zevkin doruklarına çıkıyordu. 10 dakika sonra geliyorum dedim ve sikimi çıkarıp göbeğine ve göğüslerine boşaldım. Sonrasında sikimi ağzına alıp kalan dölleri de temizledi.

Ayakta duracak dermanım kalmamıştı. Sonrasında üzerimizi giyindik yola koyulduk, biraz geç kalmıştık. Kuzenim iyi ki seninle bu gün gelmişim bana çok şeyler öğrettin dedi. O günden sonra ne zaman canı sikilmek isterse beni arıyor. bende müsait oldukça uygun bulduğumuz her yerde onu sikiyorum. İyi bir çift oluşturduk.

Şimdi başta sikemediğim götünü sikmek için söz aldım. Götünü de patlattığımda burada paylaşacağım.