Merhaba arkadaşlar size abimle yaşadığım seks hikayemi anlatmadan önce derhal kendimi tanıtarak hikayeme başlamak istiyorum. Bizim ailede seks konularında hiç kimse rahat değildir. sebebi ise tutucu bir ailemiz mevcut ve bu nedenden dolayı de bırakın seks yapmayı sevgili dahi yapamıyoruz. 4 kardeşiz bir abim ve iki adet de kız kardeşim daha mevcut. Bu arada abim akli dengesi yerinde olmayan biridir. fakat bu çok fazla bir şey değil bunun için tedavi de gördü. Bize ve ya çevreye karşı herhangi bir zararı yoktu. lakin abim hayatı boyunca böyle olacaktı ve her zaman ona göz kulak olmamız gerekecekti. Abim benden 2 yaş büyük. Onun bu durumu bizi çok aşırı üzüyordu. başka kardeşlerim de evlenince abime göz kulak olma işi evde bana kalmıştı. nedeniyse annem ve babam da çalışıyordu. Günlerim sürekli onunla beraber geçiyordu. lakin abimle zaman geçire geçire en sonunda ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Bu gerçekten önlenemez bir şeydi. bundan böyle abimi istemeye başlamıştım. Nasıl olsa bu yaptıklarımızı unutur aileme de hiçbir şey söylemez diye düşünüyordum. Sonuçta buna yalnızca benim değil onun da ihtiyacı vardı.

Bir gün abim duş almak için banyoya girdi. Bu ihtiyaçlarını kendisi görebiliyordu. fakat ben onun yarağını görebilmek için yardım etme bahanesi ile banyoya girmek istedim. Bir çeşitli cesaret edemiyordum buna. En sonunda tam girmeye karar verdim kapıyı yokladım ki abimin kapıyı içeriden kilitlediğini fark ettim. Bu hale aşırı sinirlenmiştim. Ne dersem yapacağı için abi kapıyı aç diye bağırdım. iki dakika sonra kapı açıldı fakat abim beline havlu sarmıştı. Ben bir hışımla banyoya daldım. fakat abim çok utanmış şaşkın şaşkın yüzüme bakıyordu. gerçekte abimin içeride bir şey yaptığı yoktu ama annemler ona kardeşini dinle kızdırma diye telkinde bulundukları için yanlış bir şey yaptığını zannediyordu.
Abimin bu hali beni gerçekten baştan çıkarmıştı. Abi şimdi bir şey yapıcam fakat aramızda kalacak hiç kimseye söylemek bulunmaz tamam mı dedim. sırf kafasını sallayarak korku dolu gözlerle bana bakmaya başlanmıştır. aslında biraz sonra aşırı haz alacaktı ama o bunu bilmiyordu işte. derhal elimle havlusunu çözdüm. öncelikle itiraz etmek istedi fakat yine de bana karşı koyamadı. şimdi yıkan dedim önce olmaz dedi lakin gene ben sinirlenince anadan doğma bir biçimde karşımda yıkanmaya başladı. Onun bu hali beni aşırı etkilemişti. Resmen tahrik olmuş ve bundan sonra abimi istemeye başlamıştım. Baktım olacak gibi değil dur sen yıkanamıyorsun seni ben yıkayayım dedim. derhal yanına gittim ve ellerimle bir yandan yıkamaya bir yandan da abime dokunmaya başladım.
bundan böyle daha da ileriye gitmeye ve yarağını okşamaya başlamıştım. Tabi ben okşayınca abimin yarağı da harekete geçti. Her ne kadar aklı yerinde olmasa da erkekti ve ben dokundukça yarağı kalktı. kocaman siki vardı onu öyle görünce iştahım kabardı. Sik desem sikemezdi lakin en azından onun yarağını ağzıma alabilirdim. hemen ben de soyundum banyoda ve suyu açarak abimin önünde diz çöktüm. Yarrağını biraz avuçlarımın içinde okşadıktan sonra ağzıma almaya başladım. Abimin zevk aldığı her halinden belirgin oluyordu ki inlemeye bile başlamıştı. Yarrağını nerdeyse taşaklarıyla beraber ağzıma alacaktım o kadar azmıştım anlayacağınız. Hızlandıkça hızlandım ve en sonunda da abim ağzımın içerisine patladı. O azgınlıkla abimin döllerini bir damlasını dahi zarar etmeden yuttum. O gün ben de abim de çok zevk almıştık. bundan sonra her banyoda bunu yapıp abimi rahatlatıyordum ve bu ikimizin içinde bir giz şekilde kalıyor.